|
|
|
|
Blue Water Hotel

Kërko


Destinacion/hotele


Hyrje


Dalje


Të rritur

Fëmijë

Dhoma

Të rritur
Fëmijë
DhomaBlue Water Hotel

Reviews

Ksamil, Road Sotira Vendodhje e mirë - Hap hartën

Blue Water Hotel ndodhet në Ksamil ofron, Dhoma familjare, Alarm sigurie, Kondicioner, Siguri 24-orëshe, Frutat, Ushqimet për fëmijë, Kopsht, Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme, Çokollatë/Biskota, Tarracë, Bar -rostiçeri - kafene, Alarmet e tymit, Verë/Shampanjë, Shishe me ujë, CCTV jashtë pronës, Tarracë dielli, Zonë e caktuar për pirjen e duhanit, Dhoma kundër cigares, CCTV në zonat e përbashkëta, Bar, ZONA WIFI, BBQ/Zonë pikniku, Fikese zjarri, Parkim i aksesueshëm, Restorant, Parkim i sigurt, 24 orë shërbim në dhomë, Tavolinë pune, Pishine, Ballkon, Parkim në rrugë,


Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë
Hyrje
Dalje
Të rritur
Fëmijë

Disponueshmëria

Ju lutem zgjidhni periudhën e datës për të parë dhomat e disponueshme të kësaj prone!


Nuk ka nevojë për kartë krediti për të rezervuar.
Ne do t'ju dërgojmë një email që konfirmon rezervimin tuaj.

Bllokoni një çmim të shkëlqyeshëm për qëndrimin tuaj të ardhshëm
Çmimet mund të rriten, kështu që siguroni rezervimin tuaj sot.

Komoditetet

Dhoma familjare
Alarm sigurie
Kondicioner
Siguri 24-orëshe
Frutat
Ushqimet për fëmijë
Kopsht
Ajër të kondicionuar / ngrohje dhe ngrohje nën dysheme
Çokollatë/Biskota
Tarracë
Bar -rostiçeri - kafene
Alarmet e tymit
Verë/Shampanjë
Shishe me ujë
CCTV jashtë pronës
Tarracë dielli
Zonë e caktuar për pirjen e duhanit
Dhoma kundër cigares
CCTV në zonat e përbashkëta
Bar
ZONA WIFI
BBQ/Zonë pikniku
Fikese zjarri
Parkim i aksesueshëm
Restorant
Parkim i sigurt
24 orë shërbim në dhomë
Tavolinë pune
Pishine
Ballkon
Parkim në rrugë

Pse të zgjidhni Blue Water Hotel


Prices you can't beat!

AllBookers is safe

Manage your bookings online


The staff speaks English

Great location and facilities for couples

Rregullat e pronës

Hyrje
Dalje
Informacion

anullimi

Politikat e anulimit dhe parapagimit ndryshojnë sipas llojit të akomodimit. Ju lutemi kontrolloni se cilat kushte mund të zbatohen për secilin opsion kur bëni përzgjedhjen tuaj.
Fëmijët dhe

Shtretër

Fëmijët e çdo moshe janë të mirëpritur. Për të parë çmimet e sakta dhe informacionin e përdorimit, ju lutemi shtoni numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre në kërkimin tuaj. Politikat e krevatit dhe krevatit shtesë. Nuk ka kapacitet për krevate në këtë pronë.
Mosha
The minimum age for check-in is 18
Cigarja
Pirja e cigares nuk lejohet.

Vlerësimet e klientëve
Rezervoni me ne, kurseni kohë!

Regjistrohuni dhe ne do t'ju dërgojmë ofertat më të mira për ju!